جشن آغاز کلاس های فرهنگسراهای شهرداری بهارستان در محل تالار نور برگزار شد

در این جشن باشکوه از مربیان فعال فرهنگسراها تجلیل و هدایایی به ایشان تقدیم شد

به مناسبت آغاز کلاس های فصل بهار و تابستان فرهنگسراهای شهرداری بهارستان روز دوشنبه سوم اردیبهشت ماه جشنی به همت شهرداری بهارستان در تالار نور برگزار شد.

در این جشن، مدیر روابط عمومی شهرداری بهارستان ضمن معرفی سه فرهنگسرای پروین اعتصامی، حکمت و اندیشه به تشریح دوره های مختلف آموزشی در این فرهنگسراها پرداخت و گفت: هزینه دریافتی دوره های مختلف آموزشی در فرهنگسراهای شهرداری بهارستان برای بهره مندی هر چه بیشتر عموم مردم از این کلاس ها یک پنجم مراکز خصوصی است.

شبانی شهردار بهارستان نیز در حاشیه این مراسم طی سخنانی با اشاره به کمبود مراکز تفریحی در شهر گفت: برای ایجاد سه سالن ورزشی و یک زمین ورزشی روباز برای بانوان در تلاش هستیم و ان شاء الله تا پایان خرداد ماه تجهیزات سینما تکمیل و برای استفاده مردم آماده خواهد شد.

گفتنی است در این جشن باشکوه از مربیان فعال فرهنگسراها تجلیل و هدایایی به ایشان تقدیم شد.

لازم به ذکر است والدین فهیم بهارستان در شرایط حساس کنونی جامعه در رابطه با هدایت صحیح نوجوان و جوانان خود باید برخود لازم بدانند تا زمان طلایی فرزندانشان را به طرز صحیحی مدیریت کنند و با سوق دادن آن ها به این مراکز آموزشی سطح فرهنگی نسل جوان را بالا برده تا در نتیجه جامعه سالم تر و پویاتری داشته باشیم.

#بهارستان_شهر_فرهنگ

#به_استقبال_جشنواره_ملی_شهر_فرهنگ_۲

روابط عمومی شهرداری بهارستان

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد