پیام دکتر محمد شبانی شهردار بهارستان به مناسبت فرارسیدن سال جدید شمسی و آغاز بهار طبیعت

امیدواریم در سالی که به تدبیر رهبر معظم انقلاب سال 《جهش تولید با مشارکت مردم》 نامگذاری شده با مشارکت شهروندان محجوب بهارستانی روزهای زیباتری در شهر بهارستان خلق نماییم.

✨🌱 یا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ ، یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ ، یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ ، حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ🌱✨

حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را به محضر شهروندان فهمیم بهارستان و مردم عزیز استان اصفهان و ایران اسلامی تبریک ، تهنیت و شادباش عرض می نمایم.
چه زیبا مقارن شده بهار طبیعت با بهار قرآن و ماه مبارک‌ رمضان تا اکنون که طبیعت رخت نوبه تن میکند ، این فرصت را مغتنم شمرده و توشه اعمال را غنی سازیم به عبودیت پروردگار عالمیان که گردش ایام به دست اوست.
در سال ۱۴۰۲ اتفاق‌های امید بخشی در سطح شهر بهارستان رخ داد. امیدوارم با تلاش و پیگیری مسئولین محترم استان ، شهرستان و حمایت‌های شهروندان گرامی روند خدمت رسانی به بهترین نحو ممکن ادامه پیدا کند. ساخت و افتتاح پروژه گذر گردشگری ، عریض سازی بلوار الفت شرقی در دو مرحله ، بازسازی و رونمایی از میدان حضرت ولیعصر، میزبانی جشنواره ملی شهر فرهنگ با همکاری وزارت ارشاد و وزارت کشور برای دومین سال پیاپی، تکمیل پروژه آبرسانی به معابر و میدان‌های فاز ۱ بخشی از روزهای خوب خدمت در سال ۱۴۰۲ بود که امیدواریم درخشان تر از قبل در سال جدید ادامه یابد.
ضمن تقدیر و تشکر از حمایت‌های همه جانبه استاندار محترم استان اصفهان و قائم مقام محترم شورای اسلامی شهر بهارستان جناب آقای دکتر مرتضوی ، فرماندار محترم شهرستان اصفهان ، مسولین شهری ، نخبگان و فعالین اجتماعی و خانواده‌های محترم شهدا ، جانبازان و ایثارگران انشاا... بتوانیم در سالی که به تدبیر رهبر معظم انقلاب سال 《جهش تولید با مشارکت مردم》 نامگذاری شده با مشارکت همگانی شهروندان محجوب بهارستانی روزهای زیباتری در شهر زیبای بهارستان خلق نماییم.
ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان،  صحت و سلامتی و عزت روزافزون را برای شهروندان گرامی بهارستان ، مردم نازنین ایران اسلامی و خادمین مردم به ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی (حفظ) از درگاه خداوند منان مسئلت می‌نمایم.


 محمد شبانی
 خادم مردم شریف بهارستان
 اول فروردین ۱۴۰۳

 

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد