حضور شهردار بهارستان در اولین دقایق آغاز اخذ رای در شعبه اخذ رای و شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری

ما نیز به همراه امام جمعه محترم و جمعی از مسئولین شهر بهارستان در آغازین دقایق شروع انتخابات در این آزمون بزرگ شرکت کردیم.

حضور شهردار بهارستان در اولین دقایق آغاز اخذ رای در شعبه اخذ رای و شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری
دکتر محمد شبانی شهردار بهارستان در اولین دقایق آغاز روند رسمی اخذ رای و برگزاری انتخابات رای خود را به صندوق انداخت.
 شهردار بهارستان گفت: به پیروی از رهبر معظم انقلاب که همیشه رای دادن در دقایق آغازین را مدنظر داشته و مورد تاکید قرار دادند و امروز هم در همین لحظات ایشان در انتخابات شرکت نمودند ما نیز در آغازین دقایق شروع انتخابات در این آزمون بزرگ شرکت کردیم.
 شهردار بهارستان افزود : خیلی خوشحال هستم که دینی که به گردن داشتیم در مقابل شهدای عزیز و جانبازان گرامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در اولین دقایق امروز ادا کردیم. وظیفه همه ماست در انتخابات شرکت کنیم و از همشهریان عزیز دعوت می‌کنم که در این انتخابات بزرگ شرکت نموده و بر اساس معیارهایی که بارها توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی و افراد امین و دلسوز مورد تاکید قرار گرفته  افراد شایسته را انتخاب نمایند .
شبانی درادامه گفت:مردم بصیر ولایتمدار و همیشه در صحنه ایران اسلامی همواره در دقایق و زمینه‌هایی که دشمن چشم طمع به کشور دوخته بود پای کار نظام ایستادند و دوستان را شاد و دشمنان را مایوس و ناامید نمودند و به فضل الهی امروز هم یکی دیگر از آن روزهای تاریخی خواهد شد و مردم بزرگوار ایران اسلامی با حضور خود در شعب اخذ رای و شرکت در این دو انتخابات مهم بار دیگر با آرمان‌های امام راحل (ره)، رهبر عظیم الشان انقلاب و شهدای والا مقام ایران اسلامی تجدید پیمان خواهند نمود.

#بهارستان_شهر_فرهنگ
#مشارکت_حداکثری

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد