پیام تبریک روابط عمومی به مناسبت روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها

عرض تبریک ۱۴ تیر روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به همه فعالین و خدمتگزاران در شهرداری‌ها و دهیاری‌های سراسر کشور به ویژه همکاران گرامی در شهرداری بهارستان

بسمه تعالی


با سلام و عرض تبریک دهه امامت و ولایت محضر عاشقان و دلدادگان خاندان آل الله و همچنین عرض تبریک ۱۴  تیر روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به همه فعالین و خدمتگزاران در شهرداری‌ها و دهیاری‌های سراسر کشور به ویژه همکاران گرامی در شهرداری بهارستان ، از عموم شهروندان گرامی ادارات و نهادهای مختلف باشگاه‌های ورزشی و هیئات مذهبی و ... که باارسال پیامهای مجزا  ۱۴ تیر ماه روز  شهرداری ی‌ها و دهیاری‌ها را گرامی داشتتند ،تقدیر و تشکر  می نماییم.
 لطف شما سروران گرامی و مردم قدرشناس بر خادمین شما در شهرداری بهارستان اثبات شده است و در تلاشیم تا فضای مجازی و حقیقی شهر در این روزهای عزیز و‌ پرنشاط عطرآگین به نام مبارک امیرالمومنین علی علیه السلام باشد ،لذا از لطف و بزرگواری شما صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و بابت عدم انتشار پیام های تبریک و پر مهر شما عذرخواهی میکنیم.
امیدواریم در مسیر خدمت صادقانه ،دعای خیر شما سروران معزز بدرقه راه خادمینتان در شهرداری بهارستان و  کلیه نهاد های خدمت رسان کشور باشد.

#بهارستان_شهر_فرهنگ

https://eitaa.com/sh_baharestan

روابط عمومی شهرداری بهارستان

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد