دیداربا شب بیداران شهرداری

محمد شبانی به همراه معاونین و مدیران شهرداری به دیدار کارکنان آتش نشانی، فضای سبز و پاکبانان رفتند.

محمد شبانی شهردار بهارستان به همراه سید محسن هاشمی معاونت خدمات شهری، عباس کارپرداز مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، سامان بردال مدیر عامل شرکت پسماند کویر و جمعی از مدیران رسانه شهر بهارستان، شب گذشته و به مناسبت فرا رسیدن شب یلدا در محل باغ بانوان به دیدار کارکنان آتش نشانی، فضای سبز و پاکبانان رفتند.

🔹شبانی در این دیدار صمیمانه ضمن تبریک شب یلدا به این گروه از شب بیداران شهرداری بهارستان به خبرنگار هفته نامه زیتون شهر گفت: شب بیداران شهرداری شامل کارکنان جان بر ‌کف آتش نشانی و کارکنان زحمتکش فضای سبز و پاکبانان خدوم در طول سال بصورت شبانه روزی و در سرما و گرما بدون وقفه در حین خدمات رسانی به مردم فهیم شهر بهارستان هستند که فعالیت این گروه، قابل تقدیر است.

🔹وی افزود: قاعدتا شب یلدا باید طبق آداب و رسوم با خانواده سپری شود و ما نیز این شب را با خانواده خود در شهرداری بهارستان گرامی داشتیم.

🔹وی ادامه داد: خوشبختانه شهروندان بهارستان نیز زحمات این قشر خدوم را بخوبی درک نموده و همواره قدردان تلاش شبانه روزی آن ها هستند، امیدواریم بتوانیم در جهت رفاه و آسایش این عزیزان گرانقدر، اقدامات شایسته تری انجام دهیم.

🔹گفتنی است در این مراسم، شهردار، معاونت خدمات شهری، مدیر عامل پسماند و مدیران رسانه شهر بهارستان ملبس به لباس پاکبانان شدند و تعدادی از این نارنجی پوشان، مشکلات حوزه کاری خود را با شهردار بهارستان در میان گذاشتند.

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد