برخی از مهم ترین مصوبات شورای اداری استان و شهرستان اصفهان در شهر بهارستان

استاندار اصفهان به عنوان قائم مقام شورای شهر بهارستان در جلسه شورای اداری استان و شهرستان اصفهان حضور داشت و به احترام مردم بهارستان با دعوت از کلیه مدیران اجرائی استان نسبت به رفع بخشی از مشکلات مردم این شهر تصمیماتی گرفته و مصوباتی نیز اعمال شد.

تصمیمی اتخاذ شد که به دلیل تراکم جمعیت در شهر بهارستان و کمبود پایگاه جامع سلامت، دو پایگاه جدید در شهر بهارستان احداث و تا پایان سال جاری با مساعدت خانم زهرا شیخی نماینده محترم مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی برای خدمت‌ رسانی به مردم این شهر آماده می شود.
 
مقرر شد شهرداری بهارستان مکانی را برای فعالیت اداره ثبت احوال در این شهر مشخص کند تا فرمانداری اصفهان نیز نسبت به راه اندازی آن با اداره مربوطه هماهنگی نماید.
 
مقرر شد چهار مجموعه شرکت توزیع برق، اداره کل راهداری، شرکت عمران و شهرداری بهارستان در یک فرجه زمانی حداکثر سه ماهه نسبت به تکمیل رفیوژ میانی، نصب نیوجرسی و روشنایی جاده قلعه شور اقدام کنند.
 
محور خلیج فارس نیاز به آزاد سازی، ایمن سازی و تعیین تکلیف باغ های مخروبه و تالارهای بدون مجوز دارد و طراحی این مسیر، توسط گروه مشاورین شهرداری اصفهان در حال انجام است، البته روکش آسفالت این محور باید به صورت اورژانسی انجام شود. 
 
بودجه شهرداری بهارستان امکان خرید اتوبوس برای تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی این شهر را ندارد. مقرر شد این موضوع در دستور سفر اخیر ریاست جمهوری به شهر اصفهان اعمال شود. 
 
مقرر شد تنها ورزشگاه شهر بهارستان به نام ورزشگاه شهدای گمنام، لغو مزایده به بخش خصوصی شود و از این پس باید با مدیریت و برنامه ریزی اداره ورزش و جوانان شهر بهارستان در اختیار ورزشکاران این شهر قرار گیرد.
 
 مقرر شد احداث فاز یک پروژه بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی بهارستان که طرح مطالعاتی آن از قبل انجام شده بود با محوریت شرکت عمران بهارستان آغاز شود.
 
مجموعه شهرداری و شرکت عمران، مکانی را در خصوص احداث آرامستان شهر بهارستان مشخص کرده اند اما سازمان محیط زیست استان به این مکان اعتراض داشته اند که قرار شد با محوریت معاونت عمرانی استانداری طی روزهای آینده در جلسه‌ای در خصوص این موضوع تصمیم‌ گیری شود.
 
بهارستان در حال حاضر به ۸ مدرسه نیاز دارد که فقط ۴ مدرسه در مسیر احداث است. این شهر همچنین به ناحیه مستقل آموزش و پرورش نیاز دارد و ناحیه ۳ اصفهان نیز به دلیل گستردگی فعالیت نمی تواند به نحو احسن بر مجموعه آموزشی شهر بهارستان نظارت کند لذا باید برای افزایش یک ناحیه به ناحیه های آموزش و پرورش اصفهان ویژه شهر بهارستان و احداث ۴ مدرسه دیگر در شورای آموزش و پرورش استان تصمیم گیری شود.
 
احداث مصلای نماز جمعه شهر بهارستان در جوار گلزار شهدای گمنام با محوریت شرکت عمران و با همکاری شهرداری بهارستان آغاز شود و توافق فیمابین این دو ارگان برای احداث این مکان، ظرف ۱۰ روز آینده به استانداری ارسال شود.
 
ساختمان زورخانه که به صورت نیمه کاره رها شده است سریعا با همکاری شهرداری و شرکت عمران، تکمیل شده و مورد بهره برداری قرار گیرد. 
 
تمامی زمین هایی که در محلات شهر بهارستان واگذار و بدون ساخت و ساز رها شده اند، خلع ید شوند و شرکت عمران بهارستان گزارش کاملی از این زمین ها به استانداری ارسال نماید.
 
استاندار اصفهان به عنوان قائم مقام شورای شهر بهارستان در جلسه شورای اداری استان و شهرستان اصفهان حضور داشت و به احترام مردم بهارستان با دعوت از کلیه مدیران اجرائی استان نسبت به رفع بخشی از مشکلات مردم این شهر تصمیماتی گرفته و مصوباتی نیز اعمال شد.

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد