اجتماع باشکوه جانبازان گرامی در روز جانباز به همت شهرداری بهارستان برگزار گردید

برای اولین بار در شهر بهارستان

اجتماع باشکوه جانبازان گرامی در روز جانباز به همت شهرداری بهارستان برگزار گردید
 
دکتر محمد شبانی شهردار بهارستان در ارتباط با این همایش گفت:
میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز فرصت مغتنم و ویژه ای بود تا اجتماع باشکوه جانبازان گرامی ساکن در شهر بهارستان برگزار گردد
 
شهردار بهارستان افزود: با توجه به برنامه ریزی انجام شده و بر اساس قوانین بنیاد شهید،دعوت از جانبازان گرامی جهت شرکت در این برنامه توسط دوستان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان به عمل آمد و در سالروز میلاد باسعادت قمر منیر بنی هاشم در محل تالار نور شهرداری بهارستان با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و امام جمعه شهر بهارستان نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولین شهری میزبان جانبازان گرامی و معزز درشهربهارستان بودیم.
بنا به مشورتی که با جمعی از جانبازان گرامی انجام شد تصمیم گرفتیم به عنوان سخنران از حضور سردار حاج اکبر پاکزاد از یادگاران هشت سال دفاع مقدس و فرمانده و مربی بسیاری از جانبازان شهر بهارستان استفاده نماییم .
 
دکتر محمد شبانی افزود: حضور جانبازان گرامی و استقبال بسیار خوب این عزیزان از این برنامه صحبت های زیبا و دلنشین حاج اکبر پاکزاد،امام جمعه محترم مدیرکل محترم بنیاد شهید استان لحظه های زیبایی را خلق نمود.
در این برنامه فرصتی را در اختیار جانبازان گرامی قرار دادیم تا از مشکلات خود و شهر سخن بر زبان بیاورند به بیان مشکلات و ارائه راهکار بپردازند. و البته چندین خاطره ی زیبا هم از این عزیزان نقل شد که فضای جلسه ما را زیبا تر نمود.
 
برای همه جانبازان گرامی ایران اسلامی و خانواده های نازنین شان صحت و سلامتی و طول عمر با برکت از درگاه خداوند مسئلت می نمایم

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد