بهارستان میزبان جناب آقای دکتر جعفری سرپرست محترم شرکت عمران شهرهای جدید کشور

دکتر محمد شبانی شهردار بهارستان از جلسات و بازدید های همراه با دکتر جعفری می گوید

در روزهای گذشته شهر بهارستان میزبان جناب آقای دکتر جعفری سرپرست محترم شرکت عمران شهرهای جدید
کشور بود.
دکتر محمد شبانی شهردار بهارستان در ارتباط با این سفر گفت:
با حضور ایشان در شهر بهارستان جلسات مختلفی در محل شرکت عمران دفتر امام جمعه محترم و بازدید از پروژه ها و افتتاح و کلنگ زنی چند پروژه انجام شد، اما یکی از مهم‌ترین برنامه ها گفت و گوی شفاف صریح در مورد وضعیت شهر بهارستان و فعالیت‌های شهرداری و شرکت عمران بود.
ضمن تقدیر و تشکر مجدد از تلاش های برادر ارجمند آقای مهندس احمدی مدیر عامل محترم شرکت عمران و اعضای پرتلاش هیئت مدیره این شرکت در شهر بهارستان خدمت دکتر جعفری عزیز و حضار گرامی هم عرض کردم که شهر بهارستان از نظر امکانات و هر آنچه که می بایست در اختیار شهروندان فهیم آن قرار گیرد متاسفانه محروم مانده و از طرفی سرازیر شدن جمعیت در سال های آینده با اتمام مسکن های طرح ملی و ادامه مسکن سازی در شهر بهارستان توسط دولت محترم، این کمبود امکانات و سختی زندگی برای شهروندان را بیش از پیش به نمایش خواهد گذاشت.
باید بهارستان به شکلی ساخته شود که هر کسی وارد این شهر شد انرژی نشاط پیشرفت و رونق را از مناظر مختلف شهر برداشت نماید نه اینکه در رویایی تصاویر زیبای پارک زیتون و منطقه کلاه قاضی و دیگر نقاط زیبای شهر ،وارد شود؛و ناگهان با زمین های بیابانی رها شده ساختمان های نیمه کاره و به ویژه محور میانی خاکی و کمبود امکانات و سختی زندگی مواجه شود.
شهرداری و شرکت عمران باید در یک خط و مسیر حرکت کنند و آن فقط خط منفعت و خدمت رسانی به مردم است که صاحبان اصلی این انقلاب اسلامی هستند.
در این جلسه بحث های بسیار خوبی مطرح گردید و مقرر شد در ادامه فعالیت‌های شهرداری و شرکت عمران بیش از پیش هماهنگ باشد و در مسیر خدمت به مردم گام برداشته شود،که اگر اینگونه شود روزهای بسیارخوب و زیبایی برای بهارستان رقم خواهد خورد و اگر غیر از این باشد.....

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد