از کشتی گیران و مربیان فعال در عرصه کشتی و باستانی کاران شهر بهارستان تجلیل به عمل آمد.

با حضور پهلوان رسول جزینی مربی تیم ملی کشتی فرنگی جمهوری اسلامی ایران

با حضور پهلوان رسول جزینی مربی تیم ملی کشتی فرنگی جمهوری اسلامی ایران از کشتی گیران و مربیان فعال در عرصه کشتی و باستانی کاران شهر بهارستان تجلیل به عمل آمد.
 
 
 
در این آیین که در سالن اجتماعات شهید آوینی شهرداری بهارستان و به همت شهرداری برگزار گردید دکتر محمد شبانی شهردار بهارستان  گفت:
خداوند بزرگ را شاکریم که توانستیم این برای اولین بار در شهر بهارستان اجتماعی باشکوه از کشتی گیران و مربیان قهرمان پرور و قهرمانان افتخار آفرین در شهر بهارستان برپا نماییم.
علاوه بر کشتی گیران شهرداری بهارستان میزبان باستانی کاران عزیز شهر بهارستان و پیشکسوتان این ورزش پهلوانی بود.
با حضور برادر ارجمند پهلوان رسول جزینی مربی توانمند تیم ملی کشتی فرنگی از مربیان و ورزشکاران فعال در رشته کشتی تجلیل به عمل آمد.
این برنامه اولین برنامه ای بود که برگزار شد اما بدون شک آخرین برنامه نخواهد بود و در هفته های پیش رو و ماه‌های آینده سراغ دیگر ورزش ها و ورزشکاران مربیان افتخار آفرین شهر بهارستان هم خواهیم رفت تا علاوه بر تجلیل از این عزیزان و بررسی کاستی ها و افتخارات هر رشته،بتوانیم با آینده سازان ورزشی شهر و استان و کشور دیدار داشته باشیم و جوانان و نوجوانان و حتی نونهالان را به گرایش به ورزش پهلوانی و قهرمانی دعوت نماییم. جوان و نوجوان در گام دوم انقلاب اسلامی و در بیانات رهبر معظم انقلاب نقش بسزایی داشته اند و مدیران و مسئولین شهرها و استانها و کشور باید برای توانمندسازی نوجوانان و جوانان در همه زمینه ها به ویژه زمینه های علمی و ورزشی با برنامه وارد شده و برای آینده کشور گام محکمی بردارند.
 
شایان ذکر است در این آیین از تلاش‌ها و خدمات آقای رسول جزینی مربی افتخارآفرین تیم ملی کشتی فرنگی جمهوری اسلامی ایران نیز توسط دکتر محمد شبانی شهردار بهارستان تجلیل به عمل آمد

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد