بازدید فرماندار محترم شهرستان از پروژه هلی سطح شهر

دومین حضور فرماندار شهرستان اصفهان در شهر بهارستان طی یک هفته گذشته

♦️فرماندار اصفهان :ثمره وحدت و همدلی بین مسئولان، خیر و برکاتی است که انشاء ا… مردم از آن برخوردار خواهند شد
 
محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با شهردار و مدیرعامل شرکت عمران بهارستان، مدیریت شهر بهارستان را مثبت ارزیابی کرد و گفت: توسعه شهرها بالاخص بهارستان باید به طور متوازن انجام و استانداردهای لازم رعایت شود.
فرماندار اصفهان افزود: استقرار بخشداری در بهارستان، امری ضروریست و در این خصوص بستر سازی و پیگیری های لازم در حال انجام است.
احمدی در خصوص متروی بهارستان نیز عنوان کرد: متروی بهارستان به عنوان پروژه ای عظیم و ارزشمند است و انشاء ا… پیگیری های لازم در راستای تکمیل آن انجام خواهد شد.
 
آقای محمدعلی احمدی فرماندار محترم شهرستان اصفهان با حضور در شهر بهارستان با شهردار بهارستان مدیرعامل شرکت عمران فرمانده سپاه ناحیه امام حسین و جمعی از مدیران شهرداری و شرکت عمران دیدار و گفتگو نمود و سپس عازم پروژه‌های سطح شهر گردید و از نزدیک کلیه پروژه های در حال انجام سطح شهر بهارستان را مورد بازدید قرار داد.
 
آقای احمدی ضمن تشکر از خدمات مدیرعامل شرکت عمران و شهرداری بهارستان وحدت ایجاد شده بین شهرداری و شرکت عمران با حضور آقای دکتر شبانی را به فال نیک گرفته و افزود ثمره وحدت و همدلی بین مسئولان خیر و برکات است که انشاالله مردم از آن برخوردار خواهند شد.
 
 
با حضور فرماندار محترم شهرستان اصفهان شهردار بهارستان مدیرعامل شرکت عمران فرمانده سپاه ناحیه امام حسین علیه السلام و جمعی از مدیران شهرداری و شرکت عمران کلنگ ساخت ایستگاه شماره ۳ آتش نشانی شهر بهارستان بر زمین خورد
 
 
 

 

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد