حضور فرماندار محترم شهرستان در شهر بهارستان و جلسه با شهردار محترم و اصحاب رسانه

مهندس احمدی قبل از حضور در دفتر شهردار ،مهمان خانواده محترم شهید بودند

🔻کار گروه بررسی مشکلات و معضلات منطقه مرغ تشکیل می شود
 
🔹محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با شهردار بهارستان، با اشاره به ظرفیت های خوب موجود در این شهر گفت: سکونت قومیت های مختلف در بهارستان ظرفیت خوبی است و می توان فرهنگ های مختلف را برای اهداف مشترک به هم رسانی کرد.
 
🔹فرماندار اصفهان افزود: بهترین و زیباترین آداب و رسوم قومیت های ساکن در بهارستان باید شناسایی و معرفی شود.
 
🔹احمدی تصریح کرد: متأسفانه پیوست های لازم (فرهنگی، آموزشی و خدماتی) برای طرح های توسعه شهر بهارستان پیش بینی نشده و این امر مشکلات فراوانی را ایجاد کرده است.
 
🔹وی با بیان اینکه هویت یک شهر به ساختار سیاسی و تشکیلات اداری آن شهر نیست، عنوان کرد: هویت شهر به آداب و رسوم، فرهنگ و علاقمندی هایی است که الزاما به ساختار سیاسی و یا تشکیلات اداری مربوط نیست.
 
🔹فرماندار اصفهان افزود: باید گفتمان واحدی بین شهروندان بهارستان ایجاد شود که دنبال ساختار سیاسی و اداری مستقلی باشند.
 
🔹احمدی تأکید کرد: کارگروهی خاص با محوریت دستگاه های ذی مدخل تشکیل و مشکلات و معضلات منطقه مرغ مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد.
 
🔹وی با تأکید بر لزوم پیگیری مشکلات مربوط به حوزه حمل و نقل در بهارستان، افزود: موضوع متروی بهارستان ازجمله اولویت های مهم استان و شهرستان است و پیگیری های لازم در این خصوص انجام خواهد شد.
 
🔹احمدی تصریح کرد: آموزش و پرورش از جمله مشکلات بهارستان است که باید گام های مؤثری در این خصوص برداشته شود. وی بر لزوم تقویت زیرساخت های فرهنگی در بهارستان تأکید کرد و افزود: باید از ظرفیت خوب مردم بالاخص جوانان و نخبگان در راستای تقویت زیرساخت های فرهنگی و رفع معضلات اجتماعی در بهارستان استفاده شود.
 
🔹فرماندار اصفهان تأکید کرد: پیگیری های لازم پیرامون برگزاری جلسات شورای فرهنگ عمومی در بهارستان با محوریت علمای این شهر و با همکاری شرکت عمران، شهرداری، فرمانداری و دستگاه های فرهنگی که باید مشغول کار شوند، انجام شود. همچنین نظارت کامل بر پایگاه های سلامت و اورژانس از اهمیت بسیاری برخوردار است و در این راستا باید اقدامات لازم صورت پذیرد.

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد