شب یلدای متفاوت شهردار بهارستان و معاونین

دکتر محمد شبانی و معاونین یلدای 1400 را در کنار کارگران و نیروهای شیفت شب سپری کردند

کار زیبا و پسندیده شهردار بهارستان/یلدا در کنار کارگران و کارکنان شیفت شب شهرداری بهارستان سپری شد
 
دکتر محمد شبانی شهردار بهارستان به همراه معاونین خود با حضور در ایستگاه های آتش نشانی،ناحیه مرغ و همچنین سطح شهر با کارگران زحمتکش و پرتلاش خدمات شهری و نیروهای اجرائیات شهرداری و حراست شهرداری دیدار و گفتگو نمود و ساعات شب یلدا را در کنار این عزیزان که به صورت شبانه روزی در حال خدمت به مردم شریف شهر بهارستان هستند ،سپری کرد.
دکتر شبانی در این رابطه گفت: با توجه به اینکه این عزیزان در شب یلدا از خانواده خود دور هستند و در حال خدمت می باشند تصمیم بر این شد تا به همراه معاونین خود در جمع اعضای خانواده کاری خود حاضر شویم و برای تداعی شب یلدا با گفت‌وگوی صمیمی و پذیرایی از این عزیزان لحظه های شیرین شب یلدا را  ماندگار نماییم.
در این دیدارهای صمیمانه که به صورت سرزده و  بیش از سه ساعت به طول انجامید کارگران و کارکنان شهرداری بهارستان به بیان کاستی ها و مشکلات در مسیر خدمت به مردم بزرگوار بهارستان پرداختند و شهردار بهارستان و معاونین ضمن ثبت نکات ارزشمند بیان شده توسط کارگران و کارکنان محترم به مشکلات و سوالات عزیزان پاسخ دادند.
 
شایان ذکر است که این کار زیبا و حرکت پسندیده شهردار محترم بهارستان و معاونین پر تلاش ایشان مورد استقبال بسیار زیاد نیروهای زحمتکش شیفت شب در قسمت های مختلف قرار گرفت

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد