گزارش کامل بازدید های سرکار خانم دکتر شیخی از پروژه‌های شاخص شهر بهارستان

مکان پیش بینی شده جهت ساخت بیمارستان و همچنین روند پیشرفت پروژه عظیم مترو شهر بهارستان مورد بازدید مسئولین قرار گرفت.

گزارش کامل بازدید های سرکار خانم دکتر شیخی از پروژه‌های شاخص شهر بهارستان
 
 پس از برگزاری جلسه و دیدار و گفتگو با حجت الاسلام و المسلمین دکتر تاج زاده امام جمعه شهر بهارستان که با حضور مدیرعامل شرکت عمران شهردار بهارستان و تعدادی از مدیران شهری برگزار شد،اولین پروژه ای که مورد بازدید سرکار خانم دکتر شیخی نماینده محترم مردم شریف اصفهان در مجلس شورای اسلامی، دکتر محمد شبانی شهردار محترم بهارستان ،مهندس محمدرضا احمدی مدیر عامل محترم شرکت عمران و جمعی از مدیران شهری و اصحاب محترم رسانه قرار گرفت طرح اقدام ملی مسکن در شهر بهارستان بود که در این زمینه کلیه چشم اندازها و کاستی‌ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت و یکی از اصلی ترین مسائلی که توسط دکتر شبانی شهردار شهر بهارستان مطرح گردید مسئله امکانات مورد نیاز شهروندانی  است که در آینده در این نقطه ساکن خواهند شد شهردار بهارستان در این زمینه گفت: هم اکنون خدمت رسانی به شهروندان گرامی  که حدود صد وده هزار نفر هستند به سختی صورت می پذیرد و با این کمبود امکانات و کمبود زیرساخت‌ها دچار مشکلات عدیده‌ای شده‌ایم .
حال تصور کنید که  در چند سال آینده نزدیک به صد هزار نفر دیگر قرار است در این نقطه ساکن شوند و نیاز به امکانات اولیه و زیرساختی و خدمت‌رسانی شهری دارند.
 این کار باید کارشناسی شده و همراه با خدمت رسانی باشد و نمی شود تنها به ساخت منازل اکتفا کرد و امکانات زیرساختی و خدماتی  را نادیده گرفت.
 
 در ادامه مکان پیش بینی شده جهت ساخت بیمارستان و همچنین روند پیشرفت پروژه عظیم مترو شهر بهارستان مورد بازدید مسئولین قرار گرفت.
 
 
 اما مهم‌ترین اتفاق این بازدیدها تایید نهایی مکانیست که به عنوان آرامستان شهر بهارستان در نظر گرفته شده و در صورت محقق شدن یکی از مطالبات چندین ساله مردم شریف بهارستان جامعه عمل می پوشد.
 پس از تایید نهایی مکان در کمترین زمان ممکن نامه معرفی جهت این مکان به فرمانداری اصفهان ارسال گردید.
 
 دکتر محمد شبانی شهردار بهارستان و مهندس احمدی مدیرعامل شرکت عمران اعلام نمودند که بلافاصله پس از اخذ مجوز نهایی شرکت عمران و شهرداری ساخت آرامستان شهر بهارستان را آغاز خواهم کرد پس از بازدید هایی که از سطح شهر به عمل آمد سرکار خانم دکتر شیخی با حضور در سپاه ناحیه امام حسین علیه السلام و دیدار با جناب سرهنگ حاجی عرب فرمانده محترم سپاه ناحیه امام حسین علیه‌السلام هفته بسیج را به دلاوران جان بر کف بسیجی تبریک گفتند.
 برنامه پایانی حضور سرکار خانم دکتر شیخی در شهر بهارستان جلسه با حضور دکتر محمد شبانی شهردار بهارستان و اصحاب محترم رسانه شهر بود که هر کدام از حاضرین در جلسه به بیان کاستی ها و مشکلات موجود در سطح شهر پرداختند و شهردار بهارستان و سرکار خانم دکتر شیخی پاسخگوی دغدغه‌های برحق اصحاب محترم رسانه بودند.
 در پایان اصحاب محترم رسانه و شهردار محترم بهارستان از تلاش ها و پیگیری های مجدانه سرکار خانم دکتر زهرا شیخی به ویژه در مسئله اخذ مجوز ساخت بیمارستان و مسائل مرتبط با شهر بهارستان و حضور فصلی در بین شهروندان تقدیر و تشکر نمودند

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد