پیام دکتر محمد شبانی شهردار بهارستان به مناسبت ۱۲ آذر روز جهانی معلولین

می‌طلبد مسئولین در همه قسمت‌های مربوطه در راستای کم نمودن مشکلات این جامعه پر از استعداد و توانمندی قدم بردارند

پیام دکتر محمد شبانی شهردار بهارستان به مناسبت ۱۲ آذر روز جهانی معلولین
 
 
بسم الله الرحمن الرحیم.
 
 حدود ۳۰ سال است که از سوی مجمع عمومی سازمان ملل متحد امروز روز جهانی معلولین نامگذاری شده است تا بیشتر از گذشته در ارتباط با نیازهای جامعه معلولین و ارتقاء رشد اذهان عمومی در زمینه  نیازهای این عزیزان و مشارکت بیش از پیش شان در مسائل سیاسی اجتماعی اقتصادی فرهنگی ورزشی و مذهبی ،بررسی وتصمیم گیری به عمل آید.
 در کنار برخی محدودیت ها، در عرصه های مختلف ملی و بین المللی بارها شاهد بودیم که معلولین و جانبازان گرامی به معنی واقعی  کلمه  خواستن توانستن است  را به اثبات رسانده اند، لذا می‌طلبد مسئولین در همه قسمت‌های مربوطه در راستای کم نمودن مشکلات این جامعه پر از استعداد و توانمندی قدم بردارند.
 اینجانب فرا رسیدن ۱۲ آذر روز جهانی معلولین را به همه این عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده و به عنوان شهردار بهارستان بابت وضعیت موجود در عبور و مرور و خدمت رسانی در شهر بهارستان  به این جامعه ارزشمند ،صمیمانه عذرخواهی می نمایم.
 بدون شک در مسیر اصلاح مورد نیاز  قدم برمی داریم و قول خواهیم داد در پروژه های آینده شهرداری بهارستان و در مسیر خدمت رسانی به معلولین عزیز و جانبازان سرافراز کلیه جوانب کارشناسی، بررسی و اجرایی گردد.
 روزهایی نیکو ،پر از پیشرفت و ترقی برای همه شهروندان گرامی به ویژه معلولین عزیز و جانبازان محترم  از درگاه خداوندمنان  مسئلت می نمایم.
 
 
 محمد شبانی
 شهردار بهارستان
 ۱۲ آذر ۱۴۰۰  -روز جهانی معلولین

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد