برگزاری یادواره شهدای شهر بهارستان و آیین اختتامیه نمایشگاه هفته دفاع مقدس با عنوان ما مقتدریم

در یادواره شهدای شهر بهارستان به نمایندگی از خانواده های محترم شهدا و رزمندگان گرامی ساکن شهر بهارستان از سه خانواده شهید و سه یادگار دفاع مقدس به صورت نمادین تجلیل به عمل آمد.

برگزاری یادواره شهدای شهر بهارستان و آیین اختتامیه نمایشگاه هفته دفاع مقدس با عنوان ما مقتدریم در روز پنجشنبه هشتم مهرماه ۱۴۰۰ در محل گلزار مطهر شهدای گمنام شهر بهارستان .
 
مهندس داوود بحیرایی سرپرست شهرداری بهارستان ضمن عرض خیرمقدم محضر خانواده های محترم شهدا جانبازان ایثارگران و رزمندگان و مسئولین در یادواره شهدای شهر بهارستان گفت: همه ما مدیون مجاهدت ها و رشادت های شهدای والامقام و جانبازان و رزمندگان گرامی هستیم.
 شهرداری بهارستان در سه سال گذشته در راستای ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت برنامه‌های متنوع فرهنگی برگزار شد و علاوه بر آن نصب تمثال مبارک شهدای شهر بهارستان در سردر ایستگاه‌های اتوبوس و در بلوارها و میادین اصلی شهر ،دیدار با خانواده های محترم شهدا و جانبازان و رزمندگان  در مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی،مساعدت و همکاری در برگزاری برنامه های یادواره های شهدا و سایر برنامه های با موضوع ایثار و شهادت، برگزاری مسابقات متنوع فرهنگی در این زمینه ،تنها بخشی از فعالیت‌های شهرداری بهارستان بوده است.
بحیرایی افزود: سکونت در شهر بهارستان پس از انقلاب آغاز شد و  جمعی از خانواده های محترم شهدا در این شهر ساکن شدند و امروز می‌بینیم استقبال از یادواره شهدا بدین شکل با نظم بسیار مناسب و با جمعیت چشمگیر انجام
 
 
میشود که نشان از تدین و انقلابی بودن مردم این شهر است .
 
در یادواره شهدای شهر بهارستان به نمایندگی از خانواده های محترم شهدا و رزمندگان گرامی ساکن شهر بهارستان از سه خانواده شهید و سه یادگار دفاع مقدس به صورت نمادین تجلیل به عمل آمد.
 
 قبل از برگزاری آیین تجلیل از خانواده های محترم شهدا و جانبازان ساکن درشهر بهارستان به صورت نمادین از خانواده شهید و قهرمان ملی علی لندی تجلیل به عمل آمد و نماینده خانواده شهید لوح سپاس دریافت نمود.

 

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد