متن پیام مهندس داوود بحیرایی شهردار بهارستان در پی حماسه آفرینی هموطنان گرامی در انتخابات باشکوه ۲۸ خرداد

مردم با بصیرت ایران اسلامی در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ دوست داران این نظام را امیدوار تر از همیشه و دشمنان را شکست خورده و مایوس نمودند

متن پیام مهندس داوود بحیرایی شهردار بهارستان در پی حماسه آفرینی هموطنان گرامی در انتخابات باشکوه ۲۸ خرداد

بسم الله الرحمن الرحیم

در روزهایی که  دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران تمام تلاش خود را برای فاصله اندازی بین نظام و مردم انجام داده بودند،مردم با بصیرت و ولایت مدار ایران اسلامی در لبیک به دعوت رهبر معظم انقلاب حماسه‌ای دیگر آفریدند و با حماسه حضور خود در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ دوست داران این نظام را امیدوار تر از همیشه و دشمنان را شکست خورده و مایوس نمودند.
حضور پای صندوقهای رنگ تجدید پیمان با آرمان های امام راحل ، شهدای والا مقام و  مقام معظم رهبری بود که این اتفاق بزرگ را به رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، ملت حماسه آفرین، به ویژه خانواده های محترم شهدا جانبازان ایثارگران آزادگان و رزمندگان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
در کنار حماسه حضور انتخاب فرد اصلح یعنی آیت الله سید ابراهیم رئیسی به عنوان رئیس جمهور منتخب در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را به مردم شریف و همیشه در صحنه تبریک عرض می نمایم.
 برای همه خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خاصه رهبر معظم انقلاب اسلامی آرزوی صحت سلامتی و توفیق روزافزون دارم.
داوود بحیرایی
شهردار بهارستان

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد