آیین آغاز عملیات اجرایی و بهره برداری از دو پروژه مهم و رونمایی از اطلس فرصت های سرمایه گذاری در شهر بهارستان

با حضور مدیران استانی شهرستانی و شهری شهر بهارستان در محل گلزار مطهر شهدای گمنام شهر برگزار گردید.

آیین آغاز عملیات اجرایی و بهره برداری از دو پروژه مهم و رونمایی از اطلس فرصت های سرمایه گذاری در شهر بهارستان با حضور مدیران استانی شهرستانی و شهری شهر بهارستان در محل گلزار مطهر شهدای گمنام شهر برگزار گردید.

مهندس داوود بحیرایی شهردار بهارستان در این آیین گفت:
بسیار خرسندم همزمان با ایامی که مزین به اهل بیت نبوت و امامت است غدیر و قربان، مباهله ، به فال نیک بگیرم تقارن این مناسبتها را با آیین بهره برداری از بزرگترین پروژه سرمایه گذاری در شهر بهارستان،آغاز عملیات اجرایی خیابان ایمن و رونمایی از اطلس فرصت های سرمایه گذاری شهر بهارستان.ج
از آنجا که برنامه ریزی و هدف گذاری برای درآمد پایدار شهرداری از اهم فعالیتهای اجرایی، مدیریتی شهرداری می باشد و تواما پویایی و نشاط عمومی شهروندان و توسعه هدفمند شهرداری را در یک فرایند همسو با استفاده از سرمایه بخش خصوصی پای بند به اصول تعهدات اجتماعی و عمران و آبادانی شهر موجب شد تا نتیجه طرح فرصتهای سرمایه گذاری امروز محقق گردد.
در این راستا و با لحاظ دو رویکرد تامین نیازهای شهری بهارستان و شهروندان و همچنین تحقق پذیری پروژه های متنوع و در چهار حوزه بهداشت درمان – فرهنگی و فرغتی – خدمات شهری و صنعت انرژی، پس از طی کردن مراحل قانونی قرارداد و... جلسات متعدد مدیریتی و کارشناسی نتیجه طرح فرصتهای سرمایه گذاری بالغ بر 28 بسته سرمایه گذاری؛ تدوین و ارایه شد.
علاوه بر این دو پروژه بسیار مهم ،امروز عملیات اجرایی خیابان ایمن در شهر بهارستان به طول ۲۵۰۰ متر به عنوان اولین شهر پایلوت در استان اصفهان با حضور جناب سرهنگ محمدی فرمانده محترم پلیس راهور استان اصفهان انجام خواهد شد.

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد