متن پیام مهندس داوود بحیرایی شهردار بهارستان به مناسبت فرارسیدن سال ۱۴۰۰

امیدوارم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا سلامتی و صحت و دوری از این بیماری ارزانی مردم شریف ایران به ویژه مردم بزرگوار بهارستان گردد

متن پیام مهندس داوود بحیرایی شهردار بهارستان به مناسبت فرارسیدن سال ۱۴۰۰

بسم الله الرّحمن الرّحیم

 یا مقلّب القلوب و الأبصار
یا مدبّر اللّیل و النّهار
یا محوّل الحول و الأحوال
 حوّل حالنا الی احسن الحال


 بهار طبیعت از راه می رسد و دوباره هستی جانی جدید می یابد. شکوفه ها نوید بهاری زیبا می دهند و گردش ایام آغاز سال ۱۴۰۰ هجری شمسی را اعلام می نماید.
 فرا رسیدن نوروز باستانی و آغاز سال جدید و مقارن شدن این ایام با اعیاد شعبانیه را به پیشگاه مردم بزرگوار شهر بهارستان و هم وطنان نازنین تبریک و تهنیت و شادباش عرض می نمایم. روزهایی که پشت سر گذاشتیم ایام میلاد با سعادت سرداران کربلا امام حسین علیه السلام و روز پاسدار  و حضرت قمربنی هاشم علیه السلام و روز جانباز و امام سجاد علیه السلام بود که این روز را به جانبازان ایثارگران و سرافرازان و پاسداران   نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ویژه مردم دانایی محور شهر بهارستان تبریک عرض می‌نمایم.
 با همه اتفاقات و سختی ها ،به ویژه مقابله با شیوع ویروس منحوس کرونا سال ۱۳۹۹ را پشت سر گذاشتیم . خداوند منان را شاکریم که با همه این شرایط توانستیم در بهره برداری رساندن پروژه های عمرانی فرهنگی و خدماتی و خدمت رسانی به شما شهروندان گرامی و لایق ،روزهای شیرین و اتفاقات نیکو را رقم بزنیم که در این زمینه از تلاش‌های شبانه‌روزی و خالصانه همکارانم در کلیه واحدها و قسمتهای شهرداری بهارستان و حمایت های سازنده اعضای محترم شورای اسلامی شهر ، رهنمودهای امام جمعه محترم و همکاری های سپاه ناحیه امام حسین علیه السلام بسیج بهارستان مرکز بهداشت، نیروی انتظامی  و دیگر ادارات و نهادها که در کنار شهرداری در مسیر خدمت به مردم شهر بهارستان قدم برداشتندصمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.
 روزهای اولیه سال ۱۴۰۰ ایام میلاد با سعادت منجی عالم بشریت آخرین ذخیره الهی مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف و پس از آن ایام مهمانی خداوند در ماه مبارک رمضان است. امیدوارم که خداوند متعال توفیق درک این ایام و بهره مندی از لحظات معنوی آن را نصیب و روزی همه ما گرداند.
 به روح بلند و ملکوتی امام خمینی رحمة الله علیه شهدای گلگون کفن ایران اسلامی شهدای مدافع وطن شهدای مدافع حرم و شهدای مدافع سلامت سلام و درود و صلوات فرستاده و برای همه خدمتگزاران خاصه رهبر معظم انقلاب اسلامی آرزوی صحت و سلامتی و توفیق خدمت دارم.
 امیدوارم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا سلامتی و صحت و دوری از این بیماری ارزانی مردم شریف ایران به ویژه مردم بزرگوار بهارستان گردد.
برای مردم شریف ایران اسلامی در سالی که به تدبیر رهبر معظم انقلاب سال تولید، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها نام گرفت روزهایی زیبا و مملو از پیشرفت و سلامتی آرزومندم.
نوروزتان پیروز
داود بحیرایی
شهردار بهارستان
نوروز ۱۴۰۰

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد