توزیع و کاشت ۲۰ هزار اصله نهال به مناسبت هفته درختکاری توسط شهرداری بهارستان /

شهروندان گرامی می‌توانند از ۱۱ اسفند لغایت ۱۴ اسفند با مراجعه به سایت www.baharestannahal.ir جهت ثبت نام دریافت نهال رایگان به ازای هر خانه سه اصله نهال اقدام نمایند

توزیع و کاشت ۲۰ هزار اصله نهال به مناسبت هفته درختکاری توسط شهرداری بهارستان /
 شهروندان به سایت  baharestannahal.ir
مراجعه فرمایند

حامد مرادیان مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی اجتماعی شهرداری بهارستان گفت امسال با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا توزیع نهال رایگان در سطح شهر بهارستان با استفاده از تجربه موفق دو سال گذشته به صورت کاملاً مجازی برگزار می گردد.در این راستا شهروندان گرامی می‌توانند از ۱۱ اسفند لغایت ۱۴ اسفند با مراجعه به سایت  www.baharestannahal.ir
جهت ثبت نام دریافت نهال رایگان به ازای هر خانه سه اصله نهال اقدام نمایند. شایان ذکر است این نهال ها با همکاری شهرداری و بسیج  از تاریخ پانزدهم لغایت هفدهم اسفند ماه از ساعت ۱۵ تا ۲۱ شب درب منازل ثبت نام کنندگان توزیع خواهد شد.
مرادیان در پایان افزود: با توجه به اینکه ۳۰۰۰ اصله نهال جهت منازل ویلایی در نظر گرفته شده  و مابقی در فضای سبز شهر و مجتمع های مسکونی کاشته میشوند،مدیران محترم مجتمع های مسکونی می توانند با بارگذاری نامه درخواست هیئت مدیره ممهور به مهر مجتمع در سایت اعلام شده،نهال رایگان دریافت نمایند.
با توجه به محدودیت تعداد نهال، اولویت با افراد و هیئت مدیره هایی است که زودتر ثبت نام خود را در سایت  تکمیل و بارگزاری نمایند.

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد