پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر بهارستان به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر

بدون‌شک دهه فجر ایام به ثمر نشستن نهالی است که با خون شهدای گلگون کفن آبیاری گردیده است و پس از بهمن ۵۷ نیز با رشادت ها و حماسه ها و از خودگذشتگی ها تبدیل به درخت تنومندی شد که آرزوی نابودی آن برای دشمنان به کابوسی ابدی تبدیل گردید

🔻پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر بهارستان به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر

🔹فرارسیدن ایام میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز زن و میلاد با برکت پیر جماران امام خمینی رحمة الله علیه و مقارن شدن این روز با دهه مبارک فجر و ایام چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را به محضر مردم شریف شهر بهارستان و ایران اسلامی تبریک و تهنیت و شادباش عرض می نماییم.

🔹بدون‌شک دهه فجر ایام به ثمر نشستن نهالی است که با خون شهدای گلگون کفن آبیاری گردیده است و پس از بهمن ۵۷ نیز با رشادت ها و حماسه ها و از خودگذشتگی ها تبدیل به درخت تنومندی شد که آرزوی نابودی آن برای دشمنان به کابوسی ابدی تبدیل گردید.

🔹امیدواریم پرچم این حرکت مقدس و این انقلاب اسلامی به دستان با کفایت ولی امر مسلمین جهان با ظهور آخرین ذخیره الهی به دستان با برکت حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف برسد و خداوند منان به همه ما توفیق دهد تا در مسیر آرمان های شهدا و امام عزیز، تحت رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری ثابت قدم باشیم و بتوانیم با رعایت دستورالعمل های ابلاغی و فاصله گذاری اجتماعی روزهای سخت شیوع بیماری کووید ۱۹ را به صحت و سلامت پشت سر بگذاریم.

🔹هرچند امسال همچون سال های گذشته ویژه برنامه ها با حضور شهروندان و مردم همیشه در صحنه برگزار نمی گردد اما حتی این بیماری سخت نمی‌تواند مردم شهید پرور ایران را از  حضور در صحنه دور سازد. این بار با ابتکار عمل و برگزاری ویژه برنامه‌های خودرویی و فضای مجازی دهه فجر را زیبا و ماندگار برگزار می نماییم.

👈داوود بحیرایی، شهردار بهارستان
👈 مجتبی محبی، رئیس شورای اسلامی شهر بهارستان

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد