حمایت های شهرداری بهارستان از محل نگهداری سگ های بلاصاحب

شهرداری ماهیانه مبلغ یکصد میلیون ریال جهت هزینه های جاری به این مجموعه پرداخت نماید و علاوه بر آن به ازای زنده گیری هر قلاده سگ مبلغ ۵۰۰۰۰۰ ریال و به ازای هر قلاده عقیم‌سازی مبلغ ۲ میلیون ریال به این مجموعه پرداخت نماید

به اطلاع شهروندان گرامی می رساند

در ارتباط با مسائل مطرح شده در مورد حمایت شهرداری از خانه مهربانی محل نگهداری سگهای بی پناه به استحضار مردم شریف شهر بهارستان میرساند شهرداری بهارستان طی روند قانونی نسبت به اعلام استعلام قیمت از نهادها و انجمن های مردم نهاد در راستای مدیریت خانه مهربانی اقدام نمود که متولی فعلی خانه مهربانی با استعلام قیمت به روند قانونی انتخاب گردید. طی قرارداد منعقد شده مقرر شد شهرداری ماهیانه مبلغ یکصد میلیون ریال جهت هزینه های جاری به این مجموعه پرداخت نماید و علاوه بر آن به ازای زنده گیری هر قلاده سگ مبلغ ۵۰۰۰۰۰  ریال و به ازای هر قلاده عقیم‌سازی مبلغ ۲ میلیون ریال به این مجموعه پرداخت نماید .
شایان ذکر است تا این لحظه  شهرداری به کلیه تعهدات خود پایبند بوده است. از آنجا که شهروندان گرامی خود شاهد و ناظر حضور سگ‌های بی پناه در سطح شهر بوده اند و بارها طی تماس های مکرر با شهرداری بهارستان و سامانه ۱۳۷ این مسئله را اعلام نموده اند .

⁦به اطلاع شهروندان گرامی می رساند

شهرداری در راستای انجام وظیفه ذاتی خود حمایت جامع و کامل مالی و پشتیبانی را طبق قرارداد و طی روال قانونی  از این مجموعه را به عمل آورده است و باز هم جهت ایجاد رفاه بیشتر این حمایت ها ادامه خواهد داشت.

علاوه بر موارد ذکر شده کمکهای غیر نقدی شهرداری بهارستان در قالب های گوناگون به این مجموعه تحویل شده است

روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهربهارستان

 

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد