شهر بهارستان برای دومین بار مزین به تمثال مبارک شهدای شهر می‌شود

توضیحات از زبان حامد مرادیان مدیر روابط عمومی وامورفرهنگی شهرداری بهارستان در این رابطه

شهر بهارستان برای دومین بار مزین به تمثال مبارک شهدای شهر می‌شود

🔶 حامد مرادیان مدیر روابط عمومی وامورفرهنگی شهرداری بهارستان در ارتباط با این خبر گفت: سال گذشته سردر ایستگاه های اتوبوس شهر بهارستان مزین به تصاویر مبارک شهدای شهر بهارستان گردید که با گذر زمان بنرهای نصب شده دچار فرسودگی شد و علاوه بر آن بانک اطلاعاتی شهرداری و بنیاد شهید در ارتباط با شهدای شهر نیاز به بروزرسانی داشت ، لذا در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا بر آن شدیم تا این بار با ساخت و نصب تابلوهای تصاویر مبارک شهدای شهر بهارستان فضای شهر را معنوی تر از گذشته نماییم. با تایید و حمایت  شهردار محترم و مصوبه اعضای محترم شورای اسلامی شهر بهارستان فراخوان های اولیه در راستای انتخاب پیمانکار جهت ساخت و همچنین شناسایی خانواده های محترم و معزز شهدای شهر بهارستان آغاز گردید.

🔶 مدیر روابط عمومی وامورفرهنگی شهرداری بهارستان افزود:با توجه به اینکه شهر بهارستان اولین شهر پس از انقلاب اسلامی می باشد ،بنابر  اعلام بنیاد شهید و امور ایثارگران، شهدایی که خانواده آنان شامل پدر مادر همسر و یا فرزندانشان در شهر بهارستان ساکن هستند ، شامل این طرح می شود .با عنایت به تعطیلی دو هفته‌ای و محدودیت‌های اعمال شده در نیمه اول آذرماه فرصت ارائه مدارک خانواده‌هایی که جدیداً درشهربهارستان ساکن شده‌اند تا پایان آذرماه تمدید گردید. بدیهی است که مدارک دریافت شده پس از تایید نماینده محترم بنیاد شهید درشهربهارستان به بانک اطلاعاتی شهدای شهر افزوده خواهند شد.

🔶 شایان ذکر است که شهرداری و شورای اسلامی شهر بهارستان در چند سال گذشته، با نامگذاری خیابان ها و کوچه ها و معابر،  برگزاری ویژه برنامه ها و یادواره ها ،نصب تصاویر و پوستر ها در سطح شهر و اماکن شهرداری نسبت به گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام ایران اسلامی و شهدای شاخص به ویژه شهید والامقام حاج قاسم سلیمانی ،سردار شهید جانثاری و شهید مدافع امنیت شهید بروجی  و دانشمند شهید هسته ای دفاعی  دکترفخری زاده  اقدام نموده است.
🔶 حامد مرادیان در پایان افزود: فراخوان طرح شناسایی و تکمیل بانک اطلاعاتی جانبازان گرامی ساکن درشهربهارستان نیز به زودی انجام خواهد شد که جزئیات آن به اطلاع شهروندان گرامی خواهد رسید. امیدواریم با همکاری شهروندان گرامی بتوانیم هرچه بیشتر از جانبازان گرامی ساکن درشهربهارستان اطلاعات کسب نموده و از محضر این گنجینه‌های سالهای حماسه و خاطره استفاده نماییم

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد