تغییرات نشانه زنده و پویا بودن هر سازمانی است

گفت و گو با عباس کارپرداز مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بهارستان

تغییرات نشانه زنده و پویا بودن هر سازمانی است

 عباس کارپرداز مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بهارستان:

🔹از ابتدای آغاز به خدمت خود در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بهارستان با توجه به این که جان و مال مردم امانتی سنگین برای این مجموعه است تلاش کردیم تا با استفاده از نیروهای زبده و توانمند و جوان تغییرات مد نظر را در مجموعه سازمان ایجاد نماییم و این بدین معنی نیست که افرادی که دارای سنین بالاتر بوده امروز توانایی همراهی با ما را ندارند، بلکه با انتقال بعضی از این عزیزان به مشاغل آرام تر و مجموعه اداری تلاش کردیم تا بتوانند در محیطی آرام تجربیات خود را به جوان‌ترها که دارای انرژی بیشتر و سلامت جسمانی بهتر هستند انتقال دهند.

🔹طبق ضوابط تعدادی از این جابجایی ها از اصفهان و تعدادی از درون مجموعه صورت گرفت که امیدواریم در مسیر خدمت به مردم لایق شهر بهارستان مفید واقع شود.

 🔹هدف همه ما خدمت به مردم و حفظ جان و مال مردم می باشد و در این بین از همه دوستانی که در مسیر تغییرها با سازمان آتش‌نشانی همکاری داشته اند تشکر و طلب حلالیت می‌کنم و امیدواریم که دست در دست همدیگر با خدماتی شایسته روزهایی زیبا را برای شهروندان گرامی رقم بزنیم.

🔹امروز تعداد همکاران من در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بهارستان بسیار کمتر از چارت سازمانی و استانداردهای ملی و جهانی می‌باشد اما جای تقدیر فراوان وجود دارد که با همه کاستی ها اجازه داده نشده تا کمبودی در شهر احساس شود.

🔹علاوه بر فعالیت های معمول و تعریف شده آتش نشانی در مقابله با ویروس منحوس کرونا همکاران جان بر کف آتش نشانی در صحنه حاضر بودند که از همه این عزیزان و همچنین حمایت‌ها و پشتیبانی‌های شهردار محترم و اعضای محترم شورای اسلامی شهر بهارستان و هیئت مدیره محترم سازمان صمیمانه تشکر نموده و عزت و سربلندی و صحت و سلامتی ایشان را از خداوند منان طلب می‌نمایم.

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد