متن پیام شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بهارستان به مناسبت شهادت دانشمند هسته ای دفاعی دکتر فخری زاده

امیدواریم همان‌طور که مورد اشاره و دستور رهبر معظم انقلاب اسلامی بود شاهد شناسایی و برخورد با عاملان این قضیه و ادامه واقعی راه شهید والامقام باشیم.

‍ بسم الله الرحمن الرحیم

 من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا

 بار دیگر بغض و کینه دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سبب پرپرشدن گلی از بوستان انقلاب اسلامی ایران و سربازان ولایت گردید.
شهادت  دانشمند ارزشمند هسته ای و دفاعی کشور دکتر محسن فخری زاده ثابت کرد در مسیر مقابله با اندیشه و آرمان انقلابی ها راهی جز حذف فیزیکی برای دشمنان وجود ندارد.
 شهرداری و شورای اسلامی شهر بهارستان ضمن محکوم نمودن این حادثه تروریستی، شهادت دانشمند عزیز و سرباز صدیق نظام جمهوری اسلامی ایران را به محضر رهبر معظم انقلاب خانواده محترم و معزز ایشان و همه ارادتمندان و مردم شریف ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض می نماییم.
 بدون شک راه این شهید والامقام توسط شاگردان ایشان و آینده سازان ایران اسلامی به بهترین شکل ادامه خواهد یافت و خون شهید فخری زاده تضمین گر رویش فخری‌زاده های آینده انقلاب اسلامی خواهد گردید.
 امیدواریم همان‌طور که مورد اشاره و دستور رهبر معظم انقلاب اسلامی بود شاهد شناسایی و برخورد با عاملان این قضیه و  ادامه  واقعی راه شهید والامقام باشیم.
 والعاقبة للمتقین
 داوود بحیرایی شهردار بهارستان

 اعضای شورای اسلامی شهر بهارستان

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد