مصوبات جلسه ستاد مقابله با کرونا در شهر بهارستان در روز پنجشنبه مورخ ۲۹ آبان ۹۹

روند بازدید از فعالیت یا عدم فعالیت اصناف و رعایت بهداشت و فاصله اجتماعی دقیقتر از قبل و در دونوبت صبح و عصر همه روزه انجام میشود

مصوبات جلسه ستاد مقابله با کرونا در شهر بهارستان در روز پنجشنبه مورخ ۲۹ آبان ۹۹

۱- ملاک بررسی فعالیت اصناف پروانه کسب می باشد و در صورت عدم وجود پروانه فعالیت غالب به نظر کارشناس مشخص می شود.
۲- مقرر گردید تا اطلاع ثانوی بازدیدها از فعالیت های صنوف بر اساس محدودیت‌های ابلاغ شده توسط ستاد ملی مقابله با کرونا ادامه یابد.
۳- مقرر گردید تا زمان ابلاغ دستورالعمل جدید کلیه فعالیت ها بر اساس دستورالعمل های قبلی ادامه یابد و به محض ابلاغ دستورالعمل جدید کلیه ادارات و نهادها نسبت به انجام آن و ارائه گزارش به ستاد مقابله با کرونا در شهر بهارستان اقدام نمایند.
۴- بررسی فعالیت باشگاه های ورزشی و چای خانه ها در سطح شهر به صورت ویژه در دستور کار قرار گاه قرار گیرد.
۵- مقرر گردید کارت شناسایی جهت بازرسی توسط مرکز بهداشت تهیه و تحویل شود.
۶- جهت استفاده از پتانسیل شهروندان گرامی در راستای اطلاع رسانی فعالیت اصناف غیر مجاز تبلیغ مجدد سامانه ۱۹۰ در سطح شهر و فضای مجازی جهت آگاهی شهروندان صورت پذیرد.
۷- دستورالعمل های ابلاغی و مصوبات ستاد مقابله با کرونا در شهر بهارستان در ارتباط با محدودیت های جدید سطح شهر با نصب بنر به اطلاع شهروندان گرامی رسیده شود چاپ‌ بنر بر عهده شرکت عمران و نصب بر عهده شهرداری میباشد.
۸- کانکس شهرداری جهت برپایی ایستگاه سلامت در محل میدان حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف مستقر شود.
۹- مقرر گردید در جلسه بعدی ستاد مقابله با کرونا در شهر بهارستان که با حضور امام جمعه محترم و به ریاست شهردار محترم شهر برگزار می شود نسبت به تقسیم وظایف مالی شهرداری و شرکت عمران در حمایت از ستاد مقابله با کرونا اقدام شود.

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد