مهندس مهدی اسدیان» ریاست محترم شورای اسلامی شهر بهارستان طی انتشار پیامی ۲۶ مرداد ماه سالروز بزرگداشت ورود آزادگان به میهن را تبریک گفت..

 

متن پیام بدین شرح است:

مقام معظم رهبری:

"آزادگان عزيز حجت را بر مسئولين تمام كردند"

 

بسم‌تعالی

◽️براستی که زبان قاصر از بیان و اندیشه رنجور از تفکر و حتی اهتمام قلم‌ها نیز بیثمر از هر تحریری در وصف آن بزرگ مرادنی که با ایمان راسخ در مقابل فشارهای شدید جسمی و روحیِ رژیم خبیث بعثی ایستادند ، آنقدر از قید نفس و نفسانیات رها شدند که واژه‌ ها در توصیف‌شان همه مغلوب و مهمل شود ، رنج دوران همه بردند و فریادشان به زیر آماج تعذی و تعذیبِ  جانی ترين دژخيم زمان مسکوت ماند اما به روی گام های نحیف خود استوار ماندند ، تا روز رهایی فرا رسد ، سبک بال پرواز کرده به سرزمینی برسند که غبار خاکش مرحم زخمشان و آغوش ناموس تسلای داغی شود که فراموشی آن ناممکن بود...

سرانجام صفحه تاریخ در 26 مرداد 1369 شاهد حضور اولین کبوتران سبک بالی شد که پس از سال ها قدم بر خاک پاک میهن اسلامی می گذاشتند ، از بند رسته و به آغوش گرم ملت خود برگشتند.

◽️توفیق همین مارا بس که زندگی را در کنار مردانی تجربه کردیم که زندگی آنها ترجمه‌ای از آزادگی ، صبر ، ایثار و مجاهدت است. پرندگانی که دیروز تا بلندای قرب محبوب رفتند و گرمی نفس شهادت را حس کردند و امروز ، خاموش و بی ادعا در آبادانی و اعتلای میهن‌مان می کوشند.

◽️اینجانب مهدی اسدیان به نمایندگی از سوی دیگر همکاران خود در شورای اسلامی شهر بهارستان ، ضمن گرامیداشت ۲۶ مردادماه سالروز ورود اولین کاروان اسرای جنگ تحمیلی به میهن ، این فرخنده روز را نیز خدمت شهروندان شریف و بزرگوار بهارستان ، خانواده معزز شهدا ، جانبازان ، ایثارگران و آزادگان سرافراز میهن تبریک و تهنیت عرض مینمایم.

مهدی اسدیان دهاقانی-رییس شورای اسلامی شهر بهارستان  ۹۹/۰۵/۲۶

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد