کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بهارستان تأسیس شد

 
همزمان با عید سعید غدیر و سالروز سکونت در شهر بهارستان:
 
🔻کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بهارستان تأسیس شد 
 
🔸بهارستان اولین شهر کشور است که به صورت مشارکتی نسبت به تأسیس و راه اندازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اقدام نموده و این اتفاق مبارک با پیگیری اعضای کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر انجام شده است.
 
🔸به گزارش روابط عمومی شهرداری بهارستان با نظر اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر، فرهنگسرای ایثار و شهادت به مناسبت عید سعید غدیر به صورت موقت در اختیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با مجوز رسمی و کد معتبر قرار گرفت. 
 
🔸بنابراین گزارش، شهرداری بهارستان همه گونه همکاری را در راستای رشد و بالندگی کودکان و نوجوانان شهر بهارستان انجام داده و به جرأت می توان گفت که چنین همکاری و مساعدتی در دیگر شهرهای استان اتفاق نمی افتد. 
 
🔸شهردار بهارستان در حاشیه این جلسه به خبرنگار هفته نامه زیتون شهر در خصوص واگذاری فرهنگسرای ایثار و شهادت به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: بنده از ابتدا با رهن یک ساختمان به صورت موقت یا واگذاری بخشی از اماکن شهرداری برای فعالیت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان موافق بودم و این اتفاق با نظر اعضای کمیسیون فرهنگی شورا انجام شد.

🔸گفتنی است زمینی توسط شرکت عمران بهارستان به متراژ ۲۸۰۰ متر واقع در بلوک ۱۲۸جهت احداث ساختمان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر بهارستان در نظر گرفته شده تا در فرصت زمانی ۱۸ ماهه ساخته و پس از آن، تمام فعالیت های کانون به ساختمان مزبور منتقل شود

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد