شورای آموزش و پرورش شهرستان اصفهان به میزبانی شهرداری بهارستان برگزار شد

در روزی که شهر بهارستان میزبان فرماندار محترم اصفهان و معاون محترم استاندار جناب آقای مهندس سیستانی و معاونین ایشان و تعدادی از مدیران و مدیران کل ادارات و نهادهای اجرایی استان اصفهان بود شورای آموزش و پرورش شهرستان اصفهان به میزبانی شهرداری بهارستان برگزار شد.

 
 بررسی مشکلات مدارس شهر بهارستان یکی از مهم‌ترین دستور کارهای شورای آموزش و پرورش بود به عنوان مثال بحث هنرستان‌دخترانه و کمبود مدارسی که سبب می شود روزانه تعداد بسیاری از دانش‌آموزان به ویژه دختران شهر بهارستان مجبور شوند در مسیر بهارستان اصفهان تردد نمایند و این تردد علاوه بر هزینه می تواند خطراتی را به همراه داشته باشد که رسیدگی به امور آموزش و پرورش در شهر بهارستان می تواند سر منشاء خیر و برکت برای شهروندان و به ویژه جامعه فرهنگیان شهر باشد.
 حجت الاسلام رجایی پور امام جمعه شهر بهارستان در این جلسه گفت: تعداد بسیاری از فرهنگیان شهر بهارستان در شهر اصفهان در حال تدریس هستند و در مقابل بسیاری از مدیران و معلمان شهر بهارستان از اصفهان همه روزه خود را به این شهر می رساند. نیاز به یک مدیریت جامع و بازنگری در محل خدمت فرهنگیان عزیز وجود دارد و امیدواریم با انجام جابجایی های مد نظر این مشکل از بین برود.
 مسئله امکانات مدارس موجود و همچنین تراکم حضور دانش آموزان در کلاس ها و مدارس ،به دلیل کمبود مدارس یکی دیگر از نکاتی بود که مورد بررسی قرار گرفت.
 

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد