خبری خوش برای کودکان و نوجوانان شهر بهارستان

آغاز به کار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در اوایل تابستانپس از برگزاری جلسات متعدد با حضور مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر بهارستان و مدیران شهرداری و مکاتبه با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور، مجوز آغاز به کار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر بهارستان صادر گردید.

 
🔸 در همین راستا در روز سه شنبه مورخ ۲۰ خرداد ۹۹ قلمکاریان، مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان به همراه کارشناسان مربوطه مهمان شهر بهارستان بودند و از نزدیک از  پروژه های فرهنگی هنری و گردشگری بازدید نمودند.
 
🔸پس از بازدید کامل از اماکن فرهنگی سطح شهر و در جلسه هم اندیشی که در محل سالن اجتماعات شهرداری بهارستان برگزار گردید مقرر شد تا نیمه تیرماه ۹۹ و ایام میلاد با سعادت امام رضا علیه السلام کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر بهارستان با حمایت شهرداری و شورای اسلامی شهر در راستای خدمت به نوجوانان و کودکان بهارستان به عنوان آینده سازان این شهر و کشور آغاز به کار نماید.
 
🔸ظرف روزهای آینده مکان و رشته‌های فرهنگی و هنری ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر بهارستان به اطلاع شهروندان گرامی خواهد رسید.


 

 

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد