مهندس داود بحیرایی شهردار بهارستان با دوخبر خوش روز جوان را به جوانان افتخار آفرین و بزرگوار و نخبه شهر بهارستان تبریک گفت.

پیام شهردار بهارستان مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان مهندس داوود بحیرایی شهردار بهارستان با دوخبر خوش روز جوان را به جوانان افتخار آفرین و بزرگوار و نخبه شهر بهارستان تبریک گفت.

پیام شهردار بهارستان مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان مهندس داوود بحیرایی شهردار بهارستان با دوخبر خوش روز جوان را به جوانان افتخار آفرین و بزرگوار و نخبه شهر بهارستان تبریک گفت. بسم الله الرحمن الرحیم در تقویم ما روزی به عنوان روز جوان نامگذاری شده است که بدون شک مولود امروز ،اسوه و الگوی جوانان برای همیشه تاریخ خواهد بود. میلاد جوان دشت کربلا حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان را به همه جوانان ایران اسلامی به ویژه جوانان برومند و آینده دار شهر بهارستان تبریک و تهنیت عرض می نمایم. در دنیای امروز نیروی انسانی به عنوان بزرگترین پشتوانه و سرمایه برای حرکت به سمت پیشرفت و آبادانی در نظر گرفته می‌شود و در میان نیروی انسانی نوجوانان و جوانان دارای اصلی ترین و مهم ترین نقش ها هستند و به معنی واقعی آینده ساز کشورهستند.آینده سازانی که دشمن برای ضربه زدن به آنها از راه های مختلف وارد شده اما هر بار جوانان غیور ایران اسلامی بر دشمن خود پیروز شده اند و پله‌های ترقی و خدمت به مردم و انقلاب اسلامی ایران را طی نمودند. بر جوانان دیروز و جوانان امروز ایران اسلامی درود باد. به مناسبت روز جوان برای جوانان نخبه شهر اخبارخوشی رااعلام مینماییم. فرزندان شهر بهارستان که در آزمون سراسری امسال جزء هزارنفربرتر درهررشته شوند توسط شهرداری و شورای اسلامی مورد تجلیل قرار خواهند گرفت و به علاوه به صورت فصلی از افتخارآفرینان استانی، ملی و بین المللی شهر بهارستان تجلیل خواهیم نمود.امیدواریم بتوانیم باحمایت از جوانان و استعدادهای برتر شهر بهارستان در پیشرفت روزافزون شهر و کشورمان قدمی موثر برداریم. ضمن عرض تبریک مجدد میلاد حضرت علی اکبر و روز جوان و تبریک پیشاپیش ایام میلاد با سعادت امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف روزهایی پر از اتفاق های نیکو برای مردم بزرگوار شهر بهارستان از درگاه حضرت حق مسئلت می نمایم داوود بحیرایی شهردار بهارستان

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد