ستاد «رزمایش مواسات و کمک مومنانه» در شهر بهارستان آغاز به کار کرد.

"حامد مرادیان" مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه شهر بهارستان دراین باره گفت:

 

🔰به دعوت امام جمعه محترم شهر بهارستان و در پی فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر کمک به نیازمندان و قشر آسیب پذیر جامعه در زمان شیوع ویروس منحوس کرونا ، باحضور مسئولین شهر ستاد رزمایش مواسات و کمک های مومنانه در شهر بهارستان متشکل از سپاه ، بسیج مردمی ، شهرداری و شورای اسلامی ، شرکت عمران ، اصناف و خیریه های سطح شهر به صورت رسمی آغاز به کار نمود و مقرر گردید کلیه فعالیت ها و کمک‌رسانی در این زمینه زیر نظر این ستاد قرار گیرد.

 

 🔺درهمین راستا حسابی بانکی با سه امضاء مشترک نزد بانک صادرات شعبه بهارستان به شماره:

 ۰۳۳۸۸۴۸۰۸۳۰۰۵

و به شماره کارت بانکی👇🏻👇🏻

 ۶۰۳۷۶۹۱۹۸۰۰۸۳۴۳۰

 بنام "ستاد مشترک کمک مومنانه" افتتاح گردید و آماده دریافت کمک‌های نقدی هم‌وطنان عزیز و خصوصاً شهروندان شریف و نوع دوست شهر می‌باشد.

 

🔺ضمناً خیرین بزرگوار و همشهریان گرامی که قصد انجام کمک به ستاد در قالب ارزاق را دارند می توانند به ایستگاه جمع آوری کمک های مردمی در محل میدان حضرت ولی عصر(عج) و دفتر امام جمعه بهارستان مراجعه نمایند.

 

🔺همچنین از خیرین بزرگوار و مردم نیک‌اندیش دعوت می‌شود تا جهت حفظ وحدت و همگام سازی با توجه به اینکه در ستاد مشترک کمک مومنانه افراد نیازمند شناسایی شده‌اند و جهت جلوگیری از هر گونه موازی کاری ، کمک های خود را به این ستاد در شهر بهارستان تحویل دهند و در این طرح بزرگ سهیم باشند

 

🔺سپاه ناحیه امام حسین(ع) با همکاری بسیج با توزیع ۱۲۶۰ بسته معیشتی آغازگر این طرح نیکو در شهر بهارستان بوده‌اند. شهرداری و شورای اسلامی شهر بهارستان و شرکت عمران با اهداء ۵۰۰ بسته معیشتی و آموزش و پرورش ناحیه ۳ نیز با اهداء ۲۰۰ بسته معیشتی به خانواده های دانش آموزان بی بضاعت در این طرح سهیم شدند

 

📌ان شاالله همه آحاد با مشارکت در این امر خداپسندانه سهمی داشته باشند.

 

ستاد رزمایش مواسات کمک مومنانه قرارگاه امام حسن مجتبی علیه السلام


 

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد