پیام مهندس مهدی اسدیان رییس شورای اسلامی شهر بهارستان به مناسبت روز ارتش

بسم الله الرحمن الرحیم

 

مقام معظم رهبری:

ارتش مقتدر جمهوری اسلامی هشت سال در یک جنگ منظم، مقاومت و ایستادگی کرد و امروز نیز دانش، تجربه، روحیه، توانایی، تدین و امانت‌داری ارتش بیش از گذشته و مایه‌ی افتخار است.

 

 

 بیست و نهم فروردین ماه *روز ارتش جمهوری اسلامی و نیروی زمینی* ازراه رسید تا  به صورت ویژه قدردان رشادت ها و جهاد و تلاش و صبوری های ارتشی های عزیز در تمامی  سالهای عمرانقلاب اسلامی پای  این نظام و مردم شریف ایستادند و به معنی واقعی شعار ارتش فدای ملت را محقق کردند. خدماتی که تنها به مباحث امنیتی و نظامی خلاصه نشد و در حوادث طبیعی و بحران ها ،بارها شاهد حضور و درخشش ارتشیهای نازنین در کنار دیگر نیروهای مسلح و نیروهای مردمی و سایرارگان های دولتی بودیم.

 اینجانب فرا رسیدن ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی و نیروی زمینی را به همه تلاشگران در ارتش جمهوری اسلامی و نیروی زمینی ،به ویژه آن دسته از عزیزان  که در شهر بهارستان سکونت دارند تبریک و تهنیت و شادباش عرض می نمایم

غیرتمند ارتشى،اهتمامت را در سنگرهاى دفاع و امنیت پاس مى داریم و استوارى گام هایت را در صیانت از هستى وطن  و پیشبرد آرمانهای انقلاب اسلامی ایران تحت رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری  آرزومندیم .

 

 

 مهدی اسدیان

 رئیس شورای اسلامی شهر بهارستان

 ۲۹ فروردین۱۳۹۹


 

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد