ابتکار شهرداری بهارستان با همکاری بسیج بهارستان

ابتکار شهرداری بهارستان با همکاری بسیج بهارستان/ به صورت رایگان در سامانه سلامت ثبت نام نموده و بسته بهداشتی  هدیه شهرداری را  دریافت نمایید
 
 
 
 
 
اهدای بیش از شش هزار بسته بهداشتی رایگان هدیه شهرداری بهارستان به خانواده هایی که در سامانه سلامت وزارت بهداشت ثبت نام کردند..
 
 
 
 مهندس داوود بحیرایی شهردار بهارستان در این ارتباط گفت: با کمک بسیج بهارستان و ایجاد پانزده گروه در قالب ۵ اکیپ، با همراه داشتن کلیه تجهیزات لازم،با مراجعه به مجتمع های مسکونی در سطح شهر ثبت نام شهروندان گرامی  در سامانه سلامت وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران در حال انجام است.
 شهردار بهارستان و رئیس ستاد مقابله با کرونا درشهربهارستان افزود :هر خانواده پس از ثبت اطلاعات کلیه اعضای آن، بسته بهداشتی هدیه شهرداری ،شامل ژل ضد عفونی دو عدد ماسک و بروشور های آموزشی را دریافت می نماید. جا دارد از تلاش‌های بسیجیان و نیروهای مردمی که در قالب این ۱۵ گروه به مجتمع‌های مسکونی مراجعه می نمایند صمیمانه تقدیر و تشکر کنم و اعلام نمایم، تا امروز بیش از ۶۰۰۰ بسته بهداشتی رایگان پس از ثبت نام در سامانه سلامت وزارت بهداشت در اختیار شهروندان گرامی قرار گرفته است که برخی از مجتمع هایی که مراجعه به آنها انجام شده است عبارتند از: جانبازان ،امام خمینی، پاسارگاد، فرهنگیان یک، فرهنگیان دو، سرافراز ،کوروش، گلستان، زنده‌رود، کیهان، چهل ستون و همچنین در مسکن مهر هم نیمی از مجتمع ها انجام شده و بقیه در حال انجام می باشد.
 مهندس بحیرایی افزود :این طرح همچنان ادامه خواهد داشت و به سراغ بقیه مجتمع ها در نقاط مختلف شهر هم خواهیم رفت اما با توجه به تعداد نیروهای پرتلاش ، قطعاً این کار تا چندین روز زمان خواهد برد.
 رئیس ستاد مقابله با کرونا درشهربهارستان در پایان افزود: از ابتدا شعار ما این بوده است با بسیج همگانی و وحدت به یاری خدا کرونا را شکست خواهیم داد و باور داریم با همدلی مردم و تعامل و همکاری با مسئولین میتوانیم به زودی جشن پیروزی بر کرونا را برپا نماییم./

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد