سرویس های ایاب و ذهاب به محل آرامستان اصفهان

 

شهردار بهارستان :سرویس های ایاب و ذهاب به محل آرامستان اصفهان  از مبدا بهارستان در پنجشنبه‌های آخر سال تعطیل می باشد.

 

 مهندس داوود بحیرایی شهردار بهارستان اعلام کرد: سرویس های ایاب و ذهاب سازمان حمل و نقل شهرداری بهارستان در پنجشنبه‌های آخر سال به مقصد آرامستان تعطیل می باشد .

وی دلیل این امر را پیشگیری از شیوع   ویروس کرونا اعلام کرد و افزود :در راستای حفظ سلامتی شهروندان گرامی خواهش می کنم از حضورو تردد در اماکن شلوغ اجتناب گردد ،به ویژه  در پنجشنبه‌های آخر سال که  بر اساس آداب و سننی که وجود داشته همه بر سر تربت گذشتگان خود حاضر می شوند و با قرائت فاتحه و  طلب استغفار و رحمت الهی  برای مرحومین خود دارند. اما امسال با توجه به شرایط خاصی  ویروس کرونا به وجود آورده، سرویس های ایاب و ذهاب سازمان حمل و نقل شهرداری بهارستان را تعطیل نمودیم و علاوه بر آن از شهروندان  بزرگوار صمیمانه خواهش می کنم حتی با وسایل شخصی هم در روز پنجشنبه در ارامستانها حاضر نشوند و در منازل  حضور داشته باشند و با قرائت فاتحه و قرآن روح گذشتگان خود را شاد نمایند.

 مهندس بحیرایی افزود: باور داشته باشیم که مقابله با کرونا و شکست کرونا نیاز به بسیج همگانی دارد و بهترین کمکی که مردم می توانند به خودشان، به مسئولین و به سلامت جامعه کنند ماندنشان در منازل به ویژه در ۱۴ روز آینده است.

امیدواریم که به فضل الهی و همکاری مردم و تلاش مسئولین هر چه سریعتر ایران سربلند بر این مشکل  پیروز و کرونا را با هم شکست دهیم.

 

#کرونا_را_شکست_میدهیم

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد