پیام مهندس داود بحیرایی شهردار بهارستان و فرمانده ستاد مبارزه با کرونا در شهر بهارستان در ارتباط با ویروس کرونا

بسم الله الرحمن الرحیم 

با عرض سلام خدمت شهروندان گرامی و فهیم شهربهارستان و تبریک اعیاد گذشته و آرزوی سلامتی و صحت.

 برای مقابله با کرونا نیاز به بسیج همگانی داریم این بسیج همگانی فقط مربوط به ادارات نیست و خانواده ها و شهروندان می بایست رعایت کنند.

رفت و آمد در بازارهای سطح شهر نسبت به سالهای قبل کم شده است اما باز هم کافی نیست و باید اطلاع رسانی کامل گردد

ما در شهرداری اولین شهری بودیم که اتوبوس ها را ضدعفونی ساختیم  ،بازارروز شهرراتعطیل کردیم. کلیه کارگران خدمات شهری با تجهیزات لازم و کافی ایمن سازی شدند.

عملیات ضدعفونی سازی شهر و تجهیزات شهری با همکاری سپاه ناحیه امام حسین علیه السلام انجام شد.

از بانک ملی شهرداری خواسته ایم از تجمع مراجعه کنندگان خودداری نماید و با رعایت کلیه خدمات خدمت رسانی کنیم.

ما در شهرداری کلیه اماکن ورزشی تفریحی آموزشی زیر نظر شهرداری را تعطیل کردیم

و در زمینه آموزش‌های همگانی نصب بنر فضای مجازی اقدامات لازم صورت گرفته است.و همه این فعالیت ها باهمکاری شما شهروندان  گرامی تکمیل میگردد . اینها بخشی از فعالیت هایی بود که ما در شهرداری بهارستان در راستای حفظ سلامتی شهروندان گرامی انجام دادیم ،اما چند نکته و درخواست از شهروندان محترم

 

از منازل خارج نشوید.چندروز مدیریت رفت و آمد بهتر از درگیری یک خانواده بااین ویروس است.لطفا فقط  در موارد ضروری از منزل خارج شوید.

 

کرونا جدی است ،آن را شوخی نگیرید 

 

 

همکاری حداکثری رابا نیروهای خدمات شهری انجام دهید و زباله های راس ساعت بیرون از منزل گذاشته شود تااز انباشت زباله جلوگیری شود .

مردم بهارستان مردم شهردانایی محور هستند من از همه آنها طلب کمک میکنمخواهش می‌کنم دست‌به‌دست همدیگر، کمک کنید تا این وضعیت مدیریت شود.

بهداشت فردی و اجتماعی را رعایت فرمایید

به افرادی که آگاهی ندارند ،آموزش  و آگاهی کافی داده شود.

ازافراد سالخورده و بیمارانی که در معرض تهدید هستند مراقبت بیشتری به عمل آید.

نکات کارشناسان و متخصصین و جامعه پزشکی را با دقت عملی نماییم و باور داشته باشیم با وحدت و همدلی و رعایت نکات و دستورات لازم به فضل الهی کروناراشکست میدهیم و این روزهای سخت،به روزهای شیرین سلامتی و عافیت برای شهروندان گرامی و هموطنان بزرگوار ختم خواهد شد.

 در پایان از تلاش ها و مساعدت های استانداری محترم، فرمانداری محترم، اعضای پرتلاش و بزرگوار شورای اسلامی شهر بهارستان ،امام جمعه محترم ،فرماندهی محترم سپاه ناحیه امام حسین علیه السلام، همکاران بزرگوارم در  شهرداری بهارستان به ویژه نیروهای خدوم و پرتلاش معاونت خدمات شهری شهرداری بهارستان، مرکز بهداشت استان و مرکز بهداشت شماره ۲ اصفهان و کلیه ادارات و نهادهای سطح شهر بهارستان که همکاری همه جانبه ای در مقابله با ویروس کرونا دارند ،صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم.

 

داود بحیرایی

شهردار بهارستان


 

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد