مهندس داود بحیرایی شهردار بهارستان : استفاده از تمام ظرفیت‌ها و امکانات شهرداری بهارستان برای پیشگیری از کرونا

 

در مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۷ مدیران شهری و نهادها و دستگاه های اجرایی شهر بهارستان در خصوص مقابله با شیوع ویروس کرونا در شهر بهارستان و راهکار های مقابله با آن در دفتر شهردار بهارستان برگزار نمودند

شهردار بهارستان در گفتگو اختصاصی با رسانه شمیم شهر بهارستان در خصوص این جلسه عنوان کرد:

از تمام ظرفیت‌ها، امکانات و تجهیزات شهرداری بهارستان به منظور پیشگیری و عدم انتقال ویروس کرونا استفاده خواهیم کرد.  داوود بحیرایی در گفت‌وگو با رسانه شمیم شهر بهارستان، درخصوص اقدامات شهرداری بهارستان در زمینه مقابله با شیوع ویروس کرونا، اظهارکرد: مدیریت شهری باید به صورت منسجم و هماهنگ عمل کند تا شاهد گسترش ویروس کرونا در شهر نباشیم.

شهردار بهارستان در ادامه افزود:

کلیه شرکت‌های خدماتی سطح شهر ملزومات مورد نیاز مانند ماسک و دستکش را برای کارگران در بخش های مختلف شهرداری فراهم کرده‌اند، همچنین به منظور تامین سلامت کارگران به ویژه بخش های خدماتی و فضای سبز، ضدعفونی کردن ماشین آلات خدمات شهری و گند زدایی آن به صورت روزانه در دستور کار قرار گرفته است.

بحیرایی با تاکید بر اینکه تهیه ماسک و دستکش برای حوزه های خدماتی و فضای سبز ضروری است، گفت: به دلیل استفاده عموم شهروندان از اماکن عمومی از جمله پارک‌ها و به ویژه سرویس‌های بهداشتی و لوازم ورزشی، این مناطق در دو نوبت صبح و بعد از ظهر ضد عفونی می شوند و به‌صورت مرتب بازدید و سرکشی خواهند شد.

وی با یادآوری اینکه در حوزه فرهنگی و فرهنگ سازی نیز فعالیت‌های آموزشی برای شهروندان گسترش پیدا کرده و از تمام ظرفیت‌ها استفاده خواهد شد، گفت: شهرداری و مدیریت شهری در کنار شهروندان هستند و با همکاری مردم به خوبی از این شرایط عبور خواهیم کرد.

بحیرایی افزود:  اتوبوس های سازمان حمل و نقل عمومی شهرداری  بهارستان به‌صورت روزانه ضد عفونی می‌شوند ، از سوی دیگر آموزش‌های لازم به رانندگان تاکسی و اتوبوس نیز ارائه شده و نکات بهداشتی در وسایل حمل و نقل عمومی رعایت خواهد شد.

.شهردار بهارستان در پایان افزود:  شهرداری و مدیریت شهری در کنار شهروندان عزیز بهارستانی هستند و با همکاری مردم خصوصا با رعایت نکات بهداشت فردی  به خوبی از این شرایط عبور خواهیم کرد.

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد