انتخابات مجلس شورای اسلامی

متن پیام شهردار محترم شهر بهارستان آقای مهندس داوود بحیرایی، جهت دعوت از مردم شریف شهر در راستای خلق حماسه ای دیگر در انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز دوم اسفند ۱۳۹۸

بسم الله الرحمن الرحیم 
مقام معظم رهبری( مدظله العالی):
انتخابات یک جهاد عمومی و نعمت و امتحان الهی است که اگر با حضور حداکثری مردم همراه شود، مایه آبروی نظام اسلامی و تقویت کشور و مصونیت بخش در برابر توطئه ها و زمینه ساز ایران قوی خواهد بود.
 
 
 
 روز دوم اسفند ۱۳۹۸ از راه می‌رسد و در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بار دیگر ایرانیان حماسه‌ای دیگر خواهند آفرید و در مسیر تجدید پیمان با آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران امام خمینی رحمة الله علیه و شهدای گلگون کفن این سرزمین شهید پرور و  رهبر معظم انقلاب ، شاهد حضور چشمگیر اقشار مختلف مردم قدرشناس و همیشه در صحنه ایران اسلامی در پای صندوق های رای و انتخاب افراد اصلح جهت تکیه بر کرسی های بهارستان خواهیم بود.
 فراموش نخواهیم کرد که دوستان و دشمنان چشمشان به حضور  مردم  است و مردم ولایت مدار ایران اسلامی در پاسداشت خون صدها هزار شهید گلگون کفن ایران اسلامی که همچون سردار دلها حاج قاسم سلیمانی در خون خود غوطه ور شدند تا انقلاب اسلامی ایران را حفاظت و حراست نمایند این بار هم با حضور پرشور خود دوستان را امیدوار تر از قبل و دشمنان را ناامید تر و مایوس تر از همیشه خواهند ساخت.
 بدون شک بخشی از این حماسه بر دوش مردم غیور اصفهان و مردم شریف شهر بهارستان خواهد بود و به فضل الهی از این آزمون بزرگ نیز سربلند خارج خواهیم شد.
 لذا از مردم بزرگوار شهر بهارستان و هم وطنان همیشه درصحنه ایران اسلامی دعوت می نمایم یک بار دیگر با حضور پرشور خود در انتخابات  مجلس شورای اسلامی حماسه باشکوه دیگری بیافرینند.
 عزت و سربلندی مردم عزیز ایران تحت رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و سلامتی و تعجیل در فرج مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف را از خداوند منان مسئلت می نمایم.
 
 
 داوود بحیرایی 
شهردار بهارستان
 ۳۰ بهمن۱۳۹۸

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد