پیام مهندس داود بحیرایی شهردار بهارستان به مناسبت فرارسیدن دهه فجر و ایام چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

بسم الله الرحمن الرحیم
 
جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کانَ زَهُوقاً
 
مقام معظم رهبری: دهه فجر تجسم اراده و عظمت امام بزرگوار و مقطع  رهایی ملت ایران است.
 
 بار دیگر بهمن ماه از راه رسید که یادآور حماسه همیشه ماندگار بهمن جاویدان ۱۳۵۷ و ایام ورود تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی رحمة الله علیه به میهن اسلامی و نهایتاً پیروزی انقلاب شکوهمند ایران عزیز است. انقلابی که از سالیان قبل شکل گرفته و به پای درخت آن خون‌های بسیاری ریخته شد و شهدای عزیز و والامقامی تقدیم نمودیم تا بتوانیم در دل سردی بهمن بهاری جاویدان خلق نماییم.
 اینجانب فرا رسیدن دهه مبارک فجر و ایام چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به مردم عزیز و ولایت مدار ایران اسلامی مردم قهرمان استان اصفهان و مردم همیشه سرافراز شهر بهارستان تبریک و تهنیت و شادباش عرض می نمایم.
 در این ایام جای امام راحل عظیم الشأن شهدای والامقام انقلاب اسلامی ایران، ۸ سال دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و شهدای مدافع وطن و به ویژه یاد و خاطره سردار دلها شهید والامقام سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی عزیز را گرامی میداریم و امیدواریم با حضور پرشور خود در ویژه برنامه های دهه مبارک فجر و جشن بزرگ انقلاب اسلامی ایران در یوم الله ۲۲ بهمن و به ویژه با حماسه آفرینی دیگر در انتخابات مجلس شورای اسلامی با آرمان های امام خمینی رحمة الله علیه و  رهبر معظم و فرزانه انقلاب اسلامی و شهدای گلگون کفن این خاک پاک تجدید پیمان نماییم. عزت روزافزون و توفیق و سربلندی را برای مردم نازنین ایران اسلامی و خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خاصه مقام معظم رهبری از درگاه خداوند منان مسئلت می نمایم.
 
 داوود بحیرایی
 شهردار بهارستان 
۱۲ بهمن ۱۳۹۸
آغاز دهه مبارک فجر

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد