پیام دکتر محمد شبانی شهردار بهارستان به مناسبت فرارسیدن هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار

هفدهم مرداد از راه رسید.روزی که به مناسبت شهادت شهید خبرنگار محمود صارمی روز خبرنگار نامگذاری شده است .

بسم الله الرحمن الرحیم
بدون خبرنگار لحظه‌ها ماندگار نمی‌شود. امام خامنه ای(مدظله العالی)

 هفدهم مرداد از راه رسید.روزی که  به مناسبت شهادت شهید خبرنگار محمود صارمی روز خبرنگار نامگذاری شده است .

امروز فرصت تجلیل و تکریم افرادی است که در تک تک شبانه روزهای سال بی‌منت و صادقانه جهاد می‌کنند و در مسیر آگاهی بخشی و اطلاع رسانی قدم برمی‌دارند به طرفداری از حق و مظلوم قلم به دست می‌گیرند و زبانشان در مسیر روشنایی بخشی به کلام باز می‌شود.
اینجانب فرا رسیدن روز خبرنگار را به همه فعالین عرصه خبر و  اصحاب محترم و پرتلاش رسانه در سراسر کشور به ویژه استان اصفهان و خبرنگاران فهیم شهر بهارستان تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.


خبرنگاران با وجدان اخلاقی و همت مثال زدنی در مسیر پر از سختی آگاهی بخشی قدم برمی‌دارند . مخصوصاً در امروزه که اخبار نادرست به وفور یافت می‌شود و در بسیاری از مواقع این اخبار نادرست ایمان و امید مردم را مورد هجمه و حمله قرار داده‌اند ،نقش خبرنگاران به عنوان چراغ راه و روشنایی بخش مسیر پیشرفت و آرامش ، بسیار دقیق‌تر و مهم‌تر از همیشه خودنمایی می‌کند.
خبرنگاران صدیق همواره  در راه رسالت خطیر و سترگ آگاهی بخشی به مردم از طریق اطلاعات دقیق و صحیح  ، از هیچ‌کوششی دریغ نمی نماید و به ویژه در مساله مدیریت شهری و ارتقاء فرهنگ شهروندی شهروندان ،با نگاه باز و دقیق می توانند حامی اصلی مجموعه مدیریت شهری باشند.
به روح پاک شهدای خبرنگار و شهدای اصحاب رسانه سلام و درود و صلوات فرستاده و به  پاسداشت تلاش و مجاهدت در راه دست یابی به اطلاعات حقیقی و موثق همسو با وجدان اخلاقی و شرافت حرفه ای خبرنگاران، ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به تلاشگران حقیقت طلب عرصه خبر و آگاهی  صمیمانه تبریک عرض نموده،عزت و توفیق روزافزون همراه با صحت و سلامتی برای جامعه بزرگ خبر کشور را از خداوند منان مسالت می نمایم.

محمد شبانی
شهردار بهارستان
۱۷مرداد ۱۴۰۲

©Baharestan.irکلیه حقوق مادی و معنوی برای شهرداری بهارستان محفوظ می باشد